Modelowanie przestrzenne
Grudzień 4, 2019

Lepsza koncentracja i większa siła, czyli jak poduszki puchowe Ludwika

11-poduszka-kołdra-ludwika

Poduszki Ludwika to obowiązkowe wyposażenie sypialni dla każdego, kto ceni sobie zdrowy i głęboki sen. Co sprawia, że zasypianie na nich jest tak przyjemne?

W dzisiejszych, czasach mało kto ma czas na to, by zadbać o regularną ilość zdrowego snu – większość z nas jest zbyt zabiegana, by przejmować się dbaniem o odpowiednią ilość godzin spędzoną na spaniu. Tą kwestię można sobie jednak znacznie ułatwić, decydując się na zakup wysokiej jakości poduszek puchowych Ludwika, zapewniających wygodny, mocny sen. Dlaczego sen jest dla nas tak istotny i co sprawia, że na poduszkach puchowych Ludwika od razu zaśniemy?

Nie tylko koncentracja

To, że sen wpływa na nasze samopoczucie i koncentracje wie w zasadzie każdy. Mniej natomiast oczywistym wpływem zdrowego snu jest jego korzystny wpływ na naszą wagę – im bardziej zaniedbujemy kwestię porządnego wysypiania się, tym większe niebezpieczeństwo pojawienia się u nas nadwagi. Brak snu to także podwyższone ryzyko wystąpienia choroby serca oraz większa szansa na to, że zaczniemy cierpieć z powodu depresji. Sen jest niezbędny również dla fanów sportu i fitnessu, chcących ciągle polepszać swoje wyniki. Regularne spanie, jak dowiodły badania naukowe, wpływa korzystnie między innymi na szybkość biegu, wytrzymałość, czy celność oddawania strzałów przy grze w piłkę (żródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21731144). Jak zatem w zdobywaniu dobrego snu może pomóc nam poduszka puchowa Ludwika?

Dlaczego puch?

Puch to przede wszystkim materiał niezwykle miękki i przyjemny w dotyku. Nie bez powodu kołdry oraz poduszki puchowe uznawane były przez całe pokolenia za najwygodniejsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o wyposażenie łóżka mające zagwarantować mocny i przyjemny sen – puch rozkłada się pod ciężarem ciała równomiernie, dając nieporównywalne uczucie wygody i miękkości. Co więcej, ma on właściwości termoizolujące, co z kolei gwarantuje, że nasze ciało będzie zachowywało idealną temperaturę do spania. Mimo swej pozornej delikatności poduszki puchowe są bardzo wytrzymałe, i jeżeli dobrze o nie zadbamy, będą nam służyć przez długie lata. Jakie cechy mają poduszki puchowe Ludwika?

Wysoka jakość marki

Wyjątkową wygodę poduszek puchowych marki Ludwik zapewnia ich wypełnienie, które składa się w 20% z bardzo niewielkich piórek, oraz w 80% z wysokiej jakości puchu gęsiego. Materiał, z którego wykonane są poduszki puchowe jest mocny i wytrzymały co gwarantuje, że z poduszki nie wydostanie się puch (dodatkowym zabezpieczenie jest specjalna biza dekoracyjna, którą obszyte są poduszki). Jako że puch przed użyciem go w charakterze wypełnienia jest oczyszczany z wszystkich bakterii, poduszki puchowe Ludwika stanowią idealne rozwiązanie dla alergików. Warto mieć na uwadze, że poduszki puchowe Ludwika to tylko jeden z przykładów produktów tej marki: dostępne są nie tylko różnego typu poduszki, ale również kołdry zimowe oraz letnie, czy też narzuty.

Dbanie o sen nie tylko polepsza nasze umiejętności koncentracji oraz poprawia samopoczucie, ale również ułatwia utrzymanie zdrowej wagi ciała, pomaga uniknąć depresji, oraz chroni przed groźnymi chorobami serca. Warto dlatego zainwestować w najwyższej jakości wyposażenie sypialni, i sprawić sobie lub bliskim poduszki puchowe Ludwika.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it. Ok